Sluneční brýle
 
Měny:
Home >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Jakmile je objednávka byla zpracována na zakázku dodací adresu nelze změnit. Nemůže, jakmile bude objednávka byla zpracována přesměrován jsme poštu. Z těchto důvodů, obraťte se prosím na dodací adresu, kde někdo podepíše vašeho programového balíčku nabízíme. Není-li čas, volejte kurýr zanechá kartu. Pak můžete volat zajistit další den doručení nebo vyzvednout své zboží z místního obchodu. Všimněte si, že pokud se zeptáte na zboží, které zůstanou v bezpečí na účet zpráv, odpovědnost za ztrátu nebo poškození dojde, zákazníka. Proto v nepřítomnosti, je vysoce doporučeno provést opatření k přijímání kurýra balíček nebo instrukce od místního a důvěryhodné souseda opustit své dodávky store balíček.

Návrat politiky

Pouze plná cena nebo obsahující nejméně jednu vysoce-ceněné produkty volném obchodu zpáteční poštovné.

Chcete-li se vrátit k neúplnému ceny výrobku, v tomto případě, že zákazník bude zodpovědný za veškeré náklady na dopravu.

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá. Pokud nejste spokojeni z jakéhokoli důvodu, můžete si koupit 30 dnů vrátit výrobek k nám. Všechny boty musí být v původním stavu bez známek opotřebení bez vrácena; v originálním balení a použijte volbu „návrat“ z webových stránek popsaných. Váš návrat bude zpracována na pořízení náhrady kreditní karty.

Pokud si chcete vyzkoušet jinou velikost, barvu nebo dokonce jiný produkt, objednejte si co nejdříve, aby bylo zajištěno, že jsou k dispozici, pak následovat proces návratu není nutné pro vrácení peněz.

Back
Jako největší designér a svět na jednom místě najdete vše, co chcete vidět ve stylu pomniky-doplnky.cz. DVýborné sluneční brýle s kvalitními skly vyrábí řada značek. Přinášíme vám široký výběr slunečních brýlí mnoha luxusních a vyhlášených značek: Dolce & Gabbana, Carrera, Tod's, Ray ran, Vans, Oakley, GUESS, Burberry, - vybere si u nás opravdu každý!

autorská práva @2017
Sluneční brýle , Oakley , Dolce & Gabbana , Ray ran , doplnky